Zaproszenie na XXXII Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Letnich w Radzyniu Podlaskim 22-24.06

radzyn-podl.pl 3 dni temu

Już w poniedziałek 22 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Lubelską Unią Sportu i Polskim Związkiem Koszykówki zaprasza na XXXII Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Letnich. Przez trzy kolejne dni na dziedzińcu Pałacu Potockich odbędzie się Koszykówka 3x3 Kobiet i Mężczyzn. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a zaprezentują się najlepsi młodzi zawodnicy i najlepsze młode zawodniczki w kraju!

Idź do oryginalnego materiału