Zastal po finale: Na razie gorycz, ale wiemy, iż zrobiliśmy wielką rzecz!

1 godzina temu

Koszykarze Zastalu Zielona Góra najpierw po zakończeniu finału PLK mieli smutne miny, a niektórzy choćby płakali, ale po kilkunastu minutach było im już lżej. Powoli docierało, jak wielka rzecz zrobili – mimo porażki w finale kończą sezon z sensacyjnym srebrnym medalem PLK.

Co mówili w hali na Bemowie? Że rzeczywiście została gorycz, ale tez wielka duma ze świetnie zakończonego sezonu – całkowicie niespodziewanym przez nikogo wicemistrzostwem Polski.

Andy Mazurczak:

Filip Matczak:

Krzysztof Sulima – przegrał swój czwarty finał w karierze:

Prezes klubu – Katarzyna Marciniak – chłopcy założenia przekroczyli wielokrotnie:

Trener Arkadiusz Miłszewski – smutek, ale ten zespół jest wielki….

Idź do oryginalnego materiału