Ruszyła kolejna edycja prestiżowego plebiscytu, w którym lubelscy kibice mogą pokazać swoją niesamowitą siłę. Dokładnie 24 czerwca o godzinie 10:00 wystartował pierwszy etap głosowania w 12. edycji konkursu Miss Startu Speedway Ekstraligi, a o miano najpiękniejszej walczą dwie zjawiskowe reprezentantki ORLEN OIL Motoru Lublin: Natalia Ławnik oraz Paulina Bartosiewicz.
To idealna okazja, aby powtórzyć spektakularny sukces z ubiegłego roku, kiedy to korona i tytuł najpiękniejszej trafiły do rąk Aleksandry Rudzkiej, reprezentującej barwy naszej lubelskiej drużyny. W tegorocznych zmaganiach bierze udział aż 38 kandydatek z 16 klubów PGE Ekstraligi oraz METALKAS 2. Ekstraligi, więc konkurencja jest ogromna, a dziewczyny potrzebują natychmiastowego wsparcia fanów z Lublina.
Zobacz również
Kierowcy, noga z gazu na obwodnicy Lublina. Ruszył odcinkowy pomiar prędkości między Węglinem a Sławinkiem
Ostatnie dni na złożenie wniosku przez rodziców. ZUS ostrzega: Kto się spóźni, straci pieniądze
Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie prosi o pomoc. Potrzeba silnych rąk do załadunku 11 ton nakrętek
Tegoroczny konkurs przyniósł spore zmiany organizacyjne, ponieważ kibice będą wybierać swoje faworytki w nowym, dwuetapowym formacie. Pierwszy, najważniejszy etap potrwa tylko do 12 lipca do godziny 23:59 i to właśnie z niego wyłoniona zostanie finałowa ósemka dziewcząt, która w drugiej połowie lata powalczy o cenne nagrody finansowe, pamiątkowe szarfy oraz luksusowe zegarki marki Aztorin.
Swoje głosy na lubelskie podprowadzające możecie oddawać bezpośrednio na oficjalnej stronie ekstraliga.pl oraz w aplikacji mobilnej Speedway Ekstraligi, pamiętając, iż z jednego konta można zagłosować tylko raz.
Czy Natalia i Paulina zdominują tegoroczny plebiscyt i utrzymają koronę Miss Startu w stolicy województwa lubelskiego? Wszystko zależy od Was – dajcie znać w komentarzach, na którą z naszych reprezentantek oddacie swój głos!

1 godzina temu










