Złoto i brąz dla Śląska podczas OOM 2026. Wśród medalistów zawodnicy z Bielska-Białej

1 godzina temu
Zdjęcie: Złoto i brąz dla Śląska podczas OOM 2026. Wśród medalistów zawodnicy z Bielska-Białej


Śląska piłka ręczna plażowa ma powody do świętowania. Podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2026 w Zamościu reprezentacje województwa śląskiego sięgnęły po dwa medale mistrzostw Polski. Chłopcy wywalczyli złoto, a dziewczęta zakończyły rywalizację z brązowymi krążkami.
Idź do oryginalnego materiału