Zawodnicy z Sekcji Szarocin WKS Śląsk Wrocław Futsal Bez Barier wspólnie z zawodnikami z Sekcji Wrocław stworzyli jedną drużynę, pokazując, iż prawdziwa siła tkwi w jedności. Efektem jest fantastyczne zwycięstwo i pierwsze miejsce w grupie. Drużyna okazała się lepsza od zespołów z Anglii, Ukrainy oraz Belgii, udowadniając, iż determinacja, pasja i wzajemne wsparcie nie znają żadnych granic. Po ostatnim gwizdku rozpoczęło się prawdziwe świętowanie. euforia trwała do późnych godzin nocnych – były wspólne śpiewy, tańce, mnóstwo uśmiechów, a zwycięski puchar wypełniony szampanem smakował wyjątkowo. Nie zabrakło również kolorowej zabawy i wielkiej…