Nie żyje Marian Gębski, były sołtys Bystrzycy Górnej – poinformowała gmina Świdnica.

Marian pełnił funkcję sołtysa Bystrzycy Górnej w latach 19 stycznia 2022 r. – 12 czerwca 2024 r., angażując się w sprawy lokalnej społeczności i pracę na rzecz mieszkańców.
/red./

4 tygodni temu











