Zmiana szefa w Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego. Pracownicy chcieli kontynuacji, ale petycja nic nie dała

3 dni temu

Kilkadziesiąt osób podpisało petycję w sprawie dr Beaty Joksz-Skibińskiej. Mimo wsparcia współpracowników, obecna szefowa Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego nie wystartowała w konkursie na dyrektora placówki. Władze Zielonej Góry podchodzą do tej sprawy proceduralnie. Wiceprezydent Marek Kamiński Zapytany o głosy poparcia, ucina spekulacje o wstrzymaniu procedury. „Są dwie kandydatury, ale nie ma tam pani dyrektor”. Pracownicy …

Idź do oryginalnego materiału