Kilkadziesiąt osób podpisało petycję w sprawie dr Beaty Joksz-Skibińskiej. Mimo wsparcia współpracowników, obecna szefowa Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego nie wystartowała w konkursie na dyrektora placówki. Władze Zielonej Góry podchodzą do tej sprawy proceduralnie. Wiceprezydent Marek Kamiński Zapytany o głosy poparcia, ucina spekulacje o wstrzymaniu procedury. „Są dwie kandydatury, ale nie ma tam pani dyrektor”. Pracownicy …
Zmiana szefa w Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego. Pracownicy chcieli kontynuacji, ale petycja nic nie dała
3 dni temu
- Strona główna
- Sport lokalny
- Zmiana szefa w Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego. Pracownicy chcieli kontynuacji, ale petycja nic nie dała
Powiązane
MKL Chełm z udanym występem w Lublinie
49 minut temu
MKS Agros Chełm w rekordami w Lublinie
56 minut temu
Szachiści chełmskiego Agrosu zdominowali konkurencję
1 godzina temu
Nowe boisko przy SP nr 2
1 godzina temu
Polecane
Szalona statystyka Mbappe. "Śmiertelnie niebezpieczny"
1 godzina temu
WIELKI LEO MESSI, MBAPPE I HAALAND TRZYMAJĄ TEMPO!
1 godzina temu
Borek w mocy futbolu o technice messiego #shorts
1 godzina temu


















