Zwycięstwo Izabelli nad drużyną z Zamościa |#LPU24.pl

2 tygodni temu

Piłkarki Żeńskiego Klubu Sportowego Izabella Puławy mają za sobą kolejne starcie w ramach Wojewódzkiej Ligi Juniorek. Tym razem rywalem puławianek była drużyna z Zamościa.

Reprezentantki Puław bardzo dobrze rozpoczęły to spotkanie, już po kilkunastu minutach prowadziły 3:0. Następnie zawodniczki z Zamościa wykorzystały dwa rzuty karne. Wynik do przerwy to 3:2 dla puławianek.

W drugiej części spotkania puławskie piłkarki zdecydowanie zaznaczyły swoją przewagę, zdobywając 3 gole. Końcowy rezultat spotkania to 6:2 na korzyść drużyny Izabelli. Trzy bramki zdobyła Ewa Kośla, dwie Nikola Pastwa, zaś jednego gola dorzuciła Julia Komorek.

Drużyna Izabelli zagrała w składzie: Maja Madejek- Zuzanna Madejska, Zosia Bownik, Julia Komorek, Maja Mucha, Amelia Łazińska, Julia Kozak, Kamila Górecka, Maja Czekaj, Ewa Kośla, Nikola Pastwa, Hanna Wojtyła, Anna Lipska, Michalina Wawer i Wiktoria Jędrusiak.