Zwycięstwo pięściarzy z Zabierzowa w Turnieju Boksu Olimpijskiego

zabierzow.org.pl 4 tygodni temu

Zawody Grand Prix Małopolski w boksie olimpijskim odbyły się 8 września w Kętach. W zawodach startowało 3 reprezentantów Bokserskiego Klubu Sportowego Smok-Zabierzów i wszyscy zajęli pierwsze miejsca w turnieju.

Karol Zbroja, nasz debiutujący zawodnik w kategorii wiekowej adept (11-12 lat) zwyciężył na punkty z zawodnikiem krakowskiego Klubu Boom Boxing.

Kolejnym debiutantem w turnieju boksu olimpijskiego był Marcin Walczowski, który w kategorii wagowej do 75 kg (seniorzy) pokonał na punkty Arjuna Kotwala reprezentanta Klubu BBB Serca Krakowa.

Ostatni startujący zawodnik BKS Smok Zabierzów Michał Wąs w kategorii wagowej 80 kg (seniorzy) pokonał na punkty Kacpra Saltarskiego również zawodnika z Klubu BBB Serca Krakowa.

W narożniku sekundowali trenerzy Grzegorz Zbroja oraz Grzegorz Majcher.

Serdecznie gratulujemy dobrych i zaciętych pojedynków oraz życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach sportowych!