20. rocznica śmierci laureata Srebrnego Medalu Cracoviae Merenti

1 dzień temu
W piątek, 26 czerwca, minie 20. rocznica śmierci księdza Ludwika Piechnika – jezuity, historyka, pedagoga i organizatora instytucji opiekuńczo-wychowawczych, laureata Srebrnego Medalu „Cracoviae Merenti”. Z tej okazji na jego grobie na Cmentarzu Rakowickim zapłonie znicz od władz miasta Krakowa.
Idź do oryginalnego materiału