Kolejny medal mistrzostw Polski Katarzyny Cieślar

1 dzień temu

Trwa pasmo sukcesów i świetnych biegów Katarzyny Cieślar z Cieszyna.

Jak informuje MUKS SZS Cieszyn, zawodniczka tego klubu zdobyła drugi brązowy medal mistrzostw Polski. Tym razem w biegu ulicznym na 5 km, który odbył się 21 czerwca w Warszawie, w ramach tradycyjnej imprezy biegowej Irena Women’s Run, poświęconej pamięci Ireny Szewińskiej. Warto przypomnieć, iż Katarzyna Cieślar w kwietniu br. w Augustowie zajęła 3. miejsce w mistrzostwach Polski w biegu na 10000 m, a mieszkańcy Cieszyna mogli ją oklaskiwać w Cieszyńskim Fortuna Biegu, w którym zdeklasowała plejadę kenijskich zawodniczek.

Idź do oryginalnego materiału