Trwa pasmo sukcesów i świetnych biegów Katarzyny Cieślar z Cieszyna.
Jak informuje MUKS SZS Cieszyn, zawodniczka tego klubu zdobyła drugi brązowy medal mistrzostw Polski. Tym razem w biegu ulicznym na 5 km, który odbył się 21 czerwca w Warszawie, w ramach tradycyjnej imprezy biegowej Irena Women’s Run, poświęconej pamięci Ireny Szewińskiej. Warto przypomnieć, iż Katarzyna Cieślar w kwietniu br. w Augustowie zajęła 3. miejsce w mistrzostwach Polski w biegu na 10000 m, a mieszkańcy Cieszyna mogli ją oklaskiwać w Cieszyńskim Fortuna Biegu, w którym zdeklasowała plejadę kenijskich zawodniczek.

1 dzień temu




![Wakacje na Sportowo! Tradycyjny turniej koszykówki 3x3 na inaugurację sportowego lata [Zdjęcia]](https://www.wkatowicach.eu/assets/pics/aktualnosci/2026-06/3x3.jpg)



![Zagrali o puchar posła Grabowskiego. Triumf Korony! [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/collage_8-0.jpg)







