265 meczów i ciąg dalszy. Tomasz Andrzejuk przez cały czas będzie grał dla biało-zielonych

4 dni temu
Zdjęcie: 265 meczów i ciąg dalszy. Tomasz Andrzejuk nadal będzie grał dla biało-zielonych


Tomasz Andrzejuk dalej będzie występował w III-ligowym Podlasiu Biała Podlaska. Piłkarz przez całą swoją karierę jest związany z tym klubem. Ma w dorobku już 265 występów w barwach Podlasia, najwięcej spośród wszystkich zawodników w tej chwili znajdujących się w kadrze zespołu. w okresie 2025/2026 wystąpił w 33 spotkaniach, spędzając na boisku 2165 minut.

Nadchodzące rozgrywki będą dla niego już 11. sezonem w biało-zielonych barwach.

Oprócz Andrzejuka z dotychczasowego składu nowe kontrakty podpisali: Jarosław Kosieradzki, Dawid Nojszewski i Dmytro Kopytov.

AR / opr. PaW

Fot. MKS Podlasie Biała Podlaska / Facebook

Idź do oryginalnego materiału