Tomasz Andrzejuk dalej będzie występował w III-ligowym Podlasiu Biała Podlaska. Piłkarz przez całą swoją karierę jest związany z tym klubem. Ma w dorobku już 265 występów w barwach Podlasia, najwięcej spośród wszystkich zawodników w tej chwili znajdujących się w kadrze zespołu. w okresie 2025/2026 wystąpił w 33 spotkaniach, spędzając na boisku 2165 minut.
Nadchodzące rozgrywki będą dla niego już 11. sezonem w biało-zielonych barwach.
Oprócz Andrzejuka z dotychczasowego składu nowe kontrakty podpisali: Jarosław Kosieradzki, Dawid Nojszewski i Dmytro Kopytov.
AR / opr. PaW
Fot. MKS Podlasie Biała Podlaska / Facebook

4 dni temu














