A.Miłoszewski – Zastal srebrny i co dalej?

12 godzin temu

Koszykarze Zastalu Zielona Góra zakończyli sezon PLK zdobyciem srebrnego medalu. W niedzielę w Warszawie zespół Arkadiusza Miłoszewskiego po meczu miał łzy w oczach – to były łzy smutku po porażce, ale też łzy pożegnania.

Części graczy bowiem nie zobaczymy już w Zastalu w kolejnym sezonie.

Wiadomo, iż karierę za oceanem chce robić Jakub Szumert, odchodzą centrzy, ciężko spodziewać się, iż będą grać tu Woroniecki czy Lewis. Inni mają oferty z klubów z innych lig. O tym mówił dziś w Radiu Zielona Góra trener Arkadiusz Miłoszewski.

Nasz szkoleniowiec przyznał też, iż klub wysłał zgłoszenie do Basketball Champions League. Chce zagrać przynajmniej w eliminacjach.

Idź do oryginalnego materiału