Adam Kołodziej, 13-letni uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie, reprezentując UKS Orlik Łuków, po raz kolejny potwierdził, iż należy do czołówki młodych siatkarzy.
Podczas rozegranego 14 czerwca na boiskach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego finału wojewódzkiego Kinder Joy of Moving w mini-siatkówce plażowej wraz z Jankiem Karpińskim (UKS Plas Warszawa) zwyciężyli w kategorii U14. To zwycięstwo zapewniło im awans do Ogólnopolskiego Finału Kinder Joy of Moving, który odbędzie się w dniach w lipcu w Kołobrzegu. Dla Adama jest to już trzecie z rzędu mistrzostwo Lubelszczyzny w siatkówce plażowej.
Trenerem młodych plażowiczów jest Grzegorz Kołodziej.
W poprzednich latach Adam Kołodziej zwyciężał również w kategoriach U12 i U13, a podczas finału Mistrzostw Polski w Kołobrzegu najwyżej do tej pory uplasował się w roku 2025 zdobywając czwarte miejsce w kraju.
Przed młodym uczniem łukowskiej „Czwórki” wyjątkowo intensywny okres. Już niedługo wystąpi w finałach Mistrzostw Polski w siatkówce halowej, reprezentując barwy MMKS Mińsk Mazowiecki. Następnie wraz z Janem Karpińskim, jako zawodnik UKS Orlik Łuków, będzie reprezentował województwo lubelskie podczas Ogólnopolskiego Finału Kinder Joy of Moving w siatkówce plażowej w Kołobrzegu.

1 tydzień temu













