Afera w Szpitalu Południowym. Dawid Kacprzyk wydał oświadczenie

3 godzin temu
Zdjęcie: FB chwila


"Dr Emil Jędrzejewski bezpodstawnie łączy mnie ze zdarzeniami, z którymi nie miałem nic wspólnego" — stwierdził Dawid Kacprzyk w oświadczeniu. Młody lekarz uznał, iż wskazane przez byłego ordynatora wydarzenia "nie dotyczą okresu jego zatrudnienia w Szpitalu Południowym".
Idź do oryginalnego materiału