Afera w Szpitalu Południowym. Minister zdrowia zabrała głos

2 godzin temu
Zdjęcie: Jolanta Sobierańska-Grenda


— Państwo zareagowało w sposób natychmiastowy — oświadczyła minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda, komentując aferę w Szpitalu Południowym.
Idź do oryginalnego materiału