Afera w Szpitalu Południowym. Minister zdrowia zabrała głos
2 godzin temu
Zdjęcie: Jolanta Sobierańska-Grenda
— Państwo zareagowało w sposób natychmiastowy — oświadczyła minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda, komentując aferę w Szpitalu Południowym.
- Strona główna
- Medycyna lokalna
- Afera w Szpitalu Południowym. Minister zdrowia zabrała głos
Powiązane
Żagański CUS i sanepid wspólnie dla mieszkańców
2 godzin temu
Polecane
Po skandalu w szpitalu wrze w KO. Rośnie presja w partii
26 minut temu
Afera w Szpital Południowym. Minister zdrowia zabrała głos
1 godzina temu











