Akrobaci legnickiego Ocelota zdobyli komplet medali w Pucharze Dolnego Śląska

1 tydzień temu
W miniony weekend we Wrocławiu odbyła się I edycja Pucharu Dolnego Śląska w Akrobatyce Sportowej. Akrobaci legnickiego Ocelota wrócili z zawodów z kompletem medali. Gratulujemy młodym zawodniczkom i zawodnikom! Legnicki Ocelot wypadł wspaniale na tle klubów z Dolnego Śląska podczas I edycji Pucharu Dolnego Śląska w Akrobatyce Sportowej. Zawodnicy zdobyli złote, srebrne i brązowe medale:


złoty medal dla męskiej czwórki wywalczyli Leon Kliszewski, Mateusz Rogut, Dominik Kaman i Jakub Smolny;
srebrny medal zdobyły Aleksandra Lasik, Nela Przybylska i Maria Bybel w kategorii 12–18 lat;
brązowy medal otrzymały: Alicjia Ziemba, Alicja Besztak i Izabela Piętak w kategorii II klasy.


Tuż za podium, zajmując świetne 4. miejsce, znalazły się Carmen Żekieć i Maja Serenda oraz Urszula Podkalicka i Zosia Skalska,

Brawa również dla Małgorzaty Ordy i Basi Pydy za start w najbardziej licznie obsadzonej kategorii zawodów.

- Gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie, ciężką pracę i piękne reprezentowanie Ocelot Foundation. Dziękujemy trenerowi Pawel Horbacz Apostol za przygotowanie zesp
Idź do oryginalnego materiału