złoty medal dla męskiej czwórki wywalczyli Leon Kliszewski, Mateusz Rogut, Dominik Kaman i Jakub Smolny;
srebrny medal zdobyły Aleksandra Lasik, Nela Przybylska i Maria Bybel w kategorii 12–18 lat;
brązowy medal otrzymały: Alicjia Ziemba, Alicja Besztak i Izabela Piętak w kategorii II klasy.
Tuż za podium, zajmując świetne 4. miejsce, znalazły się Carmen Żekieć i Maja Serenda oraz Urszula Podkalicka i Zosia Skalska,
Brawa również dla Małgorzaty Ordy i Basi Pydy za start w najbardziej licznie obsadzonej kategorii zawodów.
- Gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie, ciężką pracę i piękne reprezentowanie Ocelot Foundation. Dziękujemy trenerowi Pawel Horbacz Apostol za przygotowanie zesp

1 tydzień temu













![Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c765301ea95_27952314.jpg)



