Alaksiej Piatrenka od nowego sezonu będzie reprezentował barwy trzecioligowych Czarnych Połaniec. Zarząd ekipy ze Sportowej podpisał z pochodzącym z Białorusi zawodnikiem roczny kontrakt, który będzie obowiązywał od 1 lipca 2026 roku.
31-latek jest niezwykle bramkostrzelnym graczem, który doskonale zna realia świętokrzyskiej piłki. W minionym sezonie Keeza 4. Ligi był gwiazdą rozgrywek i motorem napędowym Arki Pawłów zdobywając w 38 meczach 18 bramek.
– Alaksiej to gracz o świetnych parametrach fizycznych, znakomitym zmyśle taktycznym i drapieżnym charakterze. Gwarantuje on potężną siłę ognia pod wodzą trenera Sebastiana Ryguły. Może z powodzeniem operować zarówno w formacji pomocy, jak i napędzać nasze ataki w strefie ofensywnej – powiedział prezes Czarnych Adrian Gębalski.
Czarni Połaniec przygotowania do swojego szóstego sezonu w Betclic 3. Lidze rozpoczną 29 czerwca na własnych obiektach.

1 dzień temu













![Bezczelnie ograł Mbappe. Chwilę później pożałował [WIDEO]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c2d5e707b59_82468238.jpg)




