Alaksiej Piatrenka pierwszym wzmocnieniem Czarnych

1 dzień temu
Zdjęcie: Alaksiej Piatrenka pierwszym wzmocnieniem Czarnych


Alaksiej Piatrenka od nowego sezonu będzie reprezentował barwy trzecioligowych Czarnych Połaniec. Zarząd ekipy ze Sportowej podpisał z pochodzącym z Białorusi zawodnikiem roczny kontrakt, który będzie obowiązywał od 1 lipca 2026 roku.

31-latek jest niezwykle bramkostrzelnym graczem, który doskonale zna realia świętokrzyskiej piłki. W minionym sezonie Keeza 4. Ligi był gwiazdą rozgrywek i motorem napędowym Arki Pawłów zdobywając w 38 meczach 18 bramek.

– Alaksiej to gracz o świetnych parametrach fizycznych, znakomitym zmyśle taktycznym i drapieżnym charakterze. Gwarantuje on potężną siłę ognia pod wodzą trenera Sebastiana Ryguły. Może z powodzeniem operować zarówno w formacji pomocy, jak i napędzać nasze ataki w strefie ofensywnej – powiedział prezes Czarnych Adrian Gębalski.

Czarni Połaniec przygotowania do swojego szóstego sezonu w Betclic 3. Lidze rozpoczną 29 czerwca na własnych obiektach.

Idź do oryginalnego materiału