Angielski autobus, objazd miasta i radość. "Feta wyczekiwana i zasłużona" [FILM, ZDJĘCIA]

1 tydzień temu

Feta w Jutrosinie

Po zakończonym spotkaniu Orli z KSGB Manieczki, wygranym przez gospodarzy 4:2, ruszyła feta. Jutrosinianie awansowali z klasy okręgowej do V ligi. Spłonęła marynarka prezesa, a Paweł Mrozkowiak, wiceprezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w asyście burmistrza Romualda Krzyżosiaka wręczył puchar kapitanowi Orli, Karolowi Grocholskiemu.

https://rawicz24.pl/sport/szpaler-remontada-plonaca-marynarka-i-feta-na-stadionie-zdjecia/Iz9wFNWjeO6qjQdCTrmZ

Na miejscowych czekała nie lada gratka. Ruszyli angielskim autobusem na miasto. W tym samym pojeździe z mistrzostwa kraju cieszyli się zawodnicy, sztab i działacze Lecha Poznań.

Radości w Jutrosinie nie było końca. Niektórzy mieszkańcy czekali na przejazd autobusu przed domami, inni wyglądali z okien. Po kilkudziesięciominutowej podróży ekipa Orli powróciła na stadion. Tam odbyła się dalsza część imprezy z okazji awansu do V ligi.

- Feta wyczekiwana i zasłużona - skomentował Tomasz Skrzypczak, trener Orli.

Materiał filmowy z Jutrosina.

Idź do oryginalnego materiału