ATAK NOŻOWNIKA W SZPITALU W JASTRZĘBIU-ZDROJU. SĄ NOWE INFORMACJE
Wczoraj, tj. w czwartek 25 czerwca po godzinie 18.00 na jeden z oddziałów szpitala w Jastrzębiu-Zdroju miał wtargnąć młody mężczyzna. Posiadał przy sobie nóż, którym ranił cztery osoby – lekarza, pielęgniarkę i dwóch pacjentów.
Napastnik został obezwładniony przez ordynatora oddziału (to jeden z rannych) i przekazany w ręce policji.
Jak ustalili śledczy, podejrzanym okazał się 19-letni Polak, który nie był wcześniej notowany. Motywy jego działania są wciąż ustalane.
Trzy spośród rannych osób pozostają w szpitalu, odniosły obrażenia w postaci ran kłutych klatki piersiowej. Ich stan jest poważny, ale stabilny.
Źródła: wiadomosci.wp.pl, Fakt
Zdjęcie: Facebook / Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju
#atak #nożownik #szpital #JastrzębieZdrój
Źródło: Podejrzani.TV












