Baseny letnie w Starachowicach za darmo

1 godzina temu
Zdjęcie: Baseny letnie w Starachowicach będą nieczynne


W Starachowicach wstęp na letnie baseny będzie bezpłatny.

To sposób rekompensaty za nieczynne kąpielisko na Piachach, wyjaśnia prezydent Marek Materek.

– Od soboty zaczynamy wspaniałą i bezpieczną zabawę nad wodą. Na odwiedzających czekać będzie kompleks dwóch basenów letnich. Co ważne, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, korzystanie z basenów letnich będzie w tym sezonie bezpłatne – dodaje.

Baseny letnie będą czynne codziennie w godzinach od 12 do 20.

Od poniedziałku natomiast rozpoczyna się oficjalny sezon nad Lubianką, dodaje dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Krzysztof Szczygieł.

– Wszystko wskazuje na to, iż najbliższe dni przyniosą idealne warunki do rozpoczęcia sezonu. Letnia aura ma dopisywać, dlatego warto zaplanować czas na świeżym powietrzu i skorzystać z przygotowanych miejsc wypoczynku – zachęca.

Przy basenach letnich i nad Lubianką zapewniona będzie pełna opieka ratowników. Kąpieliska będą czynne od soboty (27 czerwca).


Idź do oryginalnego materiału