Biegaczki z Rudnika znów na podium

1 dzień temu
Zawodniczki Ludowego Klubu Biegacza Rudnik po raz kolejny udowodniły, iż należą do czołówki biegaczek regionu. Podczas IV edycji Bilczańskiej Dychy Alicja Latała i Katarzyna Kucharska wywalczyły miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych. Największy sukces odniosła Alicja Latała, która nie miała sobie równych w kategorii K-30, sięgając po zwycięstwo. Na podium stanęła również Katarzyna Kucharska. Reprezentantka LKB Rudnik zajęła trzecie miejsce w kategorii K-20, potwierdzając wysoką formę i skuteczność na dłuższych dystansach.

Dobre występy swoich podopiecznych z satysfakcją podsumowuje prezes i trener klubu Sylwester Dudek.

- To kolejny bardzo udany start naszych zawodniczek. Alicja i Kasia pokazały charakter, dobrą dyspozycję oraz świetne przygotowanie do sezonu. Cieszy nie tylko miejsce na podium, ale również styl, w jakim zostały wywalczone te wyniki - podkreśla.

Sukces w Bilczy jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi startami. Przed zawodnikami Ludowego Klubu Biegacza Rudnik jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu – Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica w Brodach.
Idź do oryginalnego materiału