Dobre występy swoich podopiecznych z satysfakcją podsumowuje prezes i trener klubu Sylwester Dudek.
- To kolejny bardzo udany start naszych zawodniczek. Alicja i Kasia pokazały charakter, dobrą dyspozycję oraz świetne przygotowanie do sezonu. Cieszy nie tylko miejsce na podium, ale również styl, w jakim zostały wywalczone te wyniki - podkreśla.
Sukces w Bilczy jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi startami. Przed zawodnikami Ludowego Klubu Biegacza Rudnik jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu – Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica w Brodach.

1 dzień temu
















