Mistrzostwa Polski seniorek w skokach na trampolinie odbywały się tym razem w dalekim Ełku. Tam szczególnie dobrze spisały się Weronika Antoszczyk i Paulina Wójcik, które miały swój udział, odpowiednio w trzech i dwóch krążkach. Obie triumfowały w parach w skokach synchronicznych oraz w drużynie, gdzie team tworzyły jeszcze Helena Wróbel i Zofia Wróbel.
Ponadto pierwsza z wymienionych triumfowała również indywidualnie. Trudno się dziwić jej dorobkowi, wszak to jedna z czołowych zawodniczek kraju oraz jego reprezentantka. Z sukcesami na arenach Europy i świata.
Nic więc dziwnego, iż w związku z powyższym Gwiazda Dobrzeń Wielki okazała się najlepsza wśród kobiet.
***
Odważne komentarze, unikalna publicystyka, pasjonujące reportaże i rozmowy – czytaj w najnowszym numerze tygodnika „O!Polska”. Do kupienia w punktach sprzedaży prasy w regionie oraz w formie e-wydania

2 godzin temu
















