Biłgoraj zwycięsko wraca do ligi!

4 godzin temu
-Rozpoczęliśmy rozgrywki II od pewnego zwycięstwa nad MOKS Słoneczny Stok Białystok, wygrywając 28:24. Cała drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie solidna gra w obronie i znakomita postawa bramkarza pozwoliły na wypracowanie przewagi.Mecz rozpoczął się jednak nerwowo z powodu kontuzji naszego trenera, co wpłynęło na początkową dynamikę spotkania. Druga połowa również przyniosła chwilę niepokoju, kiedy przeciwnik zbliżył się do wyrównania. Dzięki koncentracji i doświadczeniu zawodników udało się jednak utrzymać prowadzenie do końca meczu. Mimo trudnych momentów, zainaugurowaliśmy sezon od zwycięstwa i patrzymy z nadzieją na kolejne spotkania – komentuje MKS Biłgoraj.