Brązowe medalistki mistrzostw Polski

4 dni temu

Koszykarki Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży stanęły na podium Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Turniej, rozgrywany w dniach 15–18 czerwca w Głuchołazach, zakończyły z brązowymi medalami mistrzostw Polski szkół podstawowych.
Idź do oryginalnego materiału