Brooque Williams odchodzi z Lotto AZS-u UMCS-u Lublin

1 tydzień temu
Zdjęcie: Brooque Williams odchodzi z Lotto AZS-u UMCS-u Lublin


Brooque Williams zabraknie w przyszłym sezonie w drużynie koszykarek Lotto AZS UMCS Lublin – poinformował klub.

Zawodniczka dołączyła do zespołu w styczniu tego roku i razem z nim zdobyła mistrzostwo Polski. Rzucająca zagrała w 16 meczach, w których zdobyła 199 punktów. Miała też 53 zbiórki i 31 asyst.

To druga amerykańska zawodniczka z mistrzowskiego składu, której kibice nie zobaczą w akademickich barwach. Wcześniej AZS UMCS ogłosił, iż w drużynie nie zagra kapitan Robbi Ryan.

AR

Fot. LOTTO AZS UMCS Lublin

Idź do oryginalnego materiału