Ciało w stawie

rc.fm 2 godzin temu

Tragedia na stawie w Torzeńcu w powiecie ostrzeszowskim. Utonął mężczyzna. Do tragedii doszło w piątkowy poranek. Jak przekazała radiuCENTRUM asp. sztab. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa ostrzeszowskim policnantów: "Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 63-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego przebywał rekreacyjnie nad stawem. Mężczyzna został zauważony w wodzie przez właściciela stawu, który niezwłocznie powiadomił służby ratunkowe. Zespół Ratownictwa Medycznego podjął resuscytację krążeniowo-oddechową, jednak życia mężczyzny nie udało się uratować". Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniaja mundurowi z Ostrzeszowa.

autor: kurzajrc.fm

NEWS nr 2:

N
Idź do oryginalnego materiału