Michał Curzytek został wypożyczony do beniaminka Metalkas 2. Ekstraligi Polonii Piła. Zielonogórski klub, dziękując zawodnikowi za dotychczasową jazdę, która w Falubazie rozpoczęła się w 2023 roku, poinformował, iż dla zawodnika to okazja na regularną jazdę i szansa na odbudowanie dyspozycji sprzed kontuzji, które nabawił się dwa lata temu. W minioną niedzielę Curzytek tylko raz wyjechał …
- Strona główna
- Sport lokalny
- Curzytek odchodzi z Falubazu
Powiązane
Trzy źródła aktywności – III Nadwieprzański Triathlon
1 godzina temu
Dodatkowe środki na rozwój infrastruktury sportowej
4 godzin temu
Młodzi kolarze będą ścigać się blisko Ostrowa
4 godzin temu
Cztery letnie sparingi świdnickiej Polonii
4 godzin temu
Do AZS-u dołączyła siatkarka z przeszłością w II lidze
5 godzin temu
Polecane
Sensacja. W taki sposób Haiti strzeliło gola Maroku
1 godzina temu
Było 0:2 i Polacy dostali reprymendę od Nikoli Grbicia
2 godzin temu
Szwajcaria lepsza od Kanady. Oba zespoły grają dalej
2 godzin temu
Borek o przeżyciach na mundialach #shorts
2 godzin temu

1 tydzień temu

















