Mistrzami zostali gracze Demedu, którzy postawili kropkę nad "i" w starciu z Los Sicarios, wygrywając aż 9:2. Szansę na triumf mieli również gracze Uniglassu, ale musieli liczyć na stratę punktów rywali. Sami wykonali plan, triumfując 6:3 nad Ratowo-Piotrowo 2019.
Na podium znalazła się ekipa Kulturalnych Łomża, która zakończyła rozgrywki porażką 2:4 z KS-em Biel Jeziorko.
I LIGA
WYNIKI 18. KOLEJKI
FC Osiem Wilki - INK Prestige 6:4
Bramki: Dawid Łuba x3, Marcin Gryczon, Kamil Kotowski, Dariusz Wilk - Michał Pardo x3, Maciej Maliszewski.
Drużyna A - Młode Orły 2:3
Bramki: Karol Górzyński, Michał Krysiak - Gabriel Brzóźka, Gabriel Chrostowski, Adrian Kwiatkowski.
Demed - Los Sicarios 9:2
Bramki: Grzegorz Dębski x3, Marcin Dmochowski, Marcin Macko, Piotr Skowroński, Paweł Wojciechowski, Adam Krajewski, Piotr Kulesza - Jakub Kapelewski x2.
Ratowo-Pio

![APN CUP 2026 w Ostrołęce za nami! Dwa dni piłkarskich emocji [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/img_4225.jpg)















