Dr Emil Jędrzejewski: przez Dawida Kacprzyka w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Zdjęcie: Dr Emil Jędrzejewski
— Tam ginęli ludzie, bo ktoś się uczył. To jest sedno całego zamieszania — opisał w rozmowie z Kanałem Zero dr Emil Jędrzejewski, zwolniony sygnalista w sprawie afery w Szpitalu Południowym. Lekarz nie wskazał jednak szczegółów i przekazał, iż nie zawiadomił prokuratury, bo "nie był przy tych przypadkach bezpośrednio".

1 godzina temu



![Badanie, które ratuje życie. Mammobusy ruszają w trasę po Podlasiu [HARMONOGRAM]](https://ddb24.pl/static/files/gallery/33/1832919_1782218014.webp)





