Groźne zderzenie dwóch aut na Mokotowie. Jedna osoba pod opieką ratowników

lukamaro.pl 1 godzina temu

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów doszło na skrzyżowaniu alei Niepodległości i ulicy Woronicza na warszawskim Mokotowie. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy, w tym auto wykorzystywane do przewozu osób.

Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe, w tym policję oraz zespół ratownictwa medycznego. W wyniku zdarzenia jedna osoba wymagała pomocy medycznej i była badana w karetce pogotowia.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Okoliczności i przyczyny zderzenia będą wyjaśniane przez policję.

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań Mokotowa. Kierowcy musieli liczyć się z czasowymi ograniczeniami i tworzącymi się korkami w rejonie alei Niepodległości oraz ulicy Woronicza.

Fot: Kamil Kozak

Idź do oryginalnego materiału