Dramat w Wodzisławiu. Odra dominuje ligę, ale zostaje w B-klasie po remisie z Gaszowicami [ZDJĘCIA]

2 dni temu
Miał być wielki świętowanie i zasłużony awans, a jest gigantyczny niedosyt i poczucie niesprawiedliwości. Odra Wodzisław, która bezapelacyjnie zdominowała rozgrywki ligowe, w decydującym meczu barażowym jedynie zremisowała na własnym boisku z Dębem II Gaszowice 1:1. Ten wynik premiował gości, a podopiecznym Odry na osłodę pozostaje jedynie status niepokonanego lidera... który przez absurdalne przepisy kolejny rok spędzi w B-klasie.
Idź do oryginalnego materiału