Miał być wielki świętowanie i zasłużony awans, a jest gigantyczny niedosyt i poczucie niesprawiedliwości. Odra Wodzisław, która bezapelacyjnie zdominowała rozgrywki ligowe, w decydującym meczu barażowym jedynie zremisowała na własnym boisku z Dębem II Gaszowice 1:1. Ten wynik premiował gości, a podopiecznym Odry na osłodę pozostaje jedynie status niepokonanego lidera... który przez absurdalne przepisy kolejny rok spędzi w B-klasie.