Dzisiaj drugi dzień święta Polkowic. Na scenie Organek i Cugowski

4 tygodni temu

Koncertem Sławka Uniatowskiego z największymi przebojami nieodżałowanego Zbigniewa Wodeckiego rozpoczęły się tegoroczne Dni Polkowic. Gwiazdą sobotniego wieczoru był popularny raper – O.S.T.R. Dzisiaj drugi dzień święta miasta. Na scenie wystąpią: Organek i Piotr Cugowski.

Któż z nas nie zna nieśmiertelnych utworów jednego z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystów polskiej sceny estradowej. Odszedł za wcześnie, a jego największe przeboje przypomniał wczoraj Sławek Uniatowski. W sobotnie popołudnie, wszyscy w polkowickim amfiteatrze czuli obecność Zbyszka Wodeckiego. Gwiazdą sobotniego wieczoru był popularny raper O.S.T.R.

A dzisiaj zapraszamy na ciąg dalszy świętowania. O godz. 15. na telebimie śledzić będzie można bezpośrednią transmisję pierwszego meczu Polaków na Euro 2024. Nasza reprezentacja zmierzy się z Holandią. Po piłkarskich emocjach posłuchamy największych przebojów Tiny Turner. Około godz. 19.30 wystąpi Organek a finałem Dni Polkowic będzie koncert Piotra Cugowskiego (godz. 21.30).

Idź do oryginalnego materiału