To wydarzenie bez precedensu w najnowszej historii polskiej piłki ligowej. Wisła Kraków ogłosiła całkowite wyprzedanie biletów na inauguracyjny mecz Ekstraklasy z GKS-em Katowice. Na 40 dni przed pierwszym gwizdkiem arbitra, Stadion Miejski imienia Henryka Reymana zgłasza status ?sold out?. Ponad 30 tysięcy widzów powita ?Białą Gwiazdę? w najwyższej klasie rozgrywkowej.