Ekstraliga U-24: żużlowcy Motoru pojadą w Zielonej Górze

1 tydzień temu
Zdjęcie: Ekstraliga U-24: żużlowcy Motoru pojadą w Zielonej Górze


Żużlowcy Motoru Lublin wystąpią jutro w Zielonej Górze w turnieju 6. rundy Ekstraligi U-24. Ich rywalami oprócz miejscowego Falubazu będą Stal Gorzów i GKM Grudziądz.

Ze startujących w tych zawodach drużyn najwyższe, 3. miejsce w tabeli z 8 punktami zajmują gospodarze.

Motor ma 6,5 punkta i plasuje się na 5. pozycji. Początek turnieju w Zielonej Górze o 17:00.

AR

Fot. GC / archiwum RL

Idź do oryginalnego materiału