Emocjonujący turniej piłki plażowej w Będominie

koscierski.info 2 miesięcy temu

Drużyna Sołectwa Będomin okazała się zwycięzcą turnieju piłki plażowej, który odbywał się w Będominie. W finałowej potyczce ekipa gospodarzy pokonała zespół Dla Zabawy. Do siatkarskich zmagań, które odbywały się w Będominie, przystąpiło 9 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. [person:99125]- Turniej został zorganizowany z myślą o wszystkich miłośnikach plażówki. Mecze grupowe były rozgrywane w systemie każdy z każdym. Poziom zawodów, jak zawsze, był wysoki i mimo rekreacyjnego charakteru turnieju, walka była bardzo zacięta, a zawodnicy walczyli o każdy punkt – mówi Aleksandra Peplińska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie. W rozgrywkach, których stawką był już medal, rywalizowały cztery zespoły. Mecz o 3 miejsce został rozegrany pomiędzy drużynami – Skorzewo i Piaszczyste Asy. Zakończył się on zwycięstwem 2:1 siatkarzy ze Skorzewa. Natomiast w wielkim finale drużyna Sołectwa Będomin pokonała 2:0 ekipę Dla Zabawy. Po zakończonym zawodach odbyło się wręczenie nagród oraz wspólne ognisko. Organizatorzy turnieju dziękują sołtysowi Będomina za po