Nowym członkiem zarządu Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSA został Rafał Prokopiuk. Będzie on pełnił także funkcję dyrektora zarządzającego.
Falubaz podaje, iż do jego obowiązków będzie należał m.in. rozwój klubu w kwestiach organizacyjnych, a także rozbudowa sieci partnerów biznesowych.
Prokopiuk jest kojarzony z Amatorskim Klubem Sportowym Chóragan Zielona Góra, startował w zawodach dla żużlowców-amatorów. Pracował też przy obsłudze zawodów żużlowych.

2 godzin temu







![Dni Barczewa 2026: KOMBII, LOKA, Another Pink Floyd, Grzech Piotrowski, Eclisse, Antek Żmijewski oraz Goście specjalni: Alien X Majtis! [PROGRAM]](https://olsztynnews.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/1000214810.webp)



![Bułgaria lepsza od Włoch. Awans Polski na pierwsze miejsce FIVB [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYSEM0VJYCRU0-C461.jpg)




