Falubaz ma nowego dyrektora

2 godzin temu

Nowym członkiem zarządu Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSA został Rafał Prokopiuk. Będzie on pełnił także funkcję dyrektora zarządzającego.

Falubaz podaje, iż do jego obowiązków będzie należał m.in. rozwój klubu w kwestiach organizacyjnych, a także rozbudowa sieci partnerów biznesowych.

Prokopiuk jest kojarzony z Amatorskim Klubem Sportowym Chóragan Zielona Góra, startował w zawodach dla żużlowców-amatorów. Pracował też przy obsłudze zawodów żużlowych.

Idź do oryginalnego materiału