[FOTO] Dwa medale lekkoatletów MKS podczas Mistrzostw Śląska Młodzików

1 tydzień temu
Zdjęcie: Dwa medale lekkoatletów MKS podczas Mistrzostw Śląska Młodzików


Za nami Mistrzostwa Śląska Młodzików, podczas których zawodnicy MKS Czechowice-Dziedzice z powodzeniem rywalizowali z najlepszymi lekkoatletami województwa. Zawody odbyły się w Tychach.
Idź do oryginalnego materiału