[FOTO] Podsumowano tegoroczną akcję "Pol nadziei". Wzięły w niej udział też czechowickie szkoły

1 dzień temu
Ponad 306 000 zł na rzecz Hospicjum św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej zebrano podczas 22. edycji programu "Pola Nadziei". W akcji tradycyjnie wzięły również udział szkoły z Czechowic-Dziedzic.
Idź do oryginalnego materiału