[FOTO] Podwójna euforia w BCO - Szpitalu Miejskim. Placówka świętowała narodziny 500. dziecka

1 godzina temu
To był wyjątkowy dzień w Beskidzkim Centrum Onkologii - Szpitalu Miejskim w Bielsku-Białej. W piątek 19 czerwca placówka świętowała narodziny 500. dziecka w swojej porodówce, a w Dzień Ojca na świat przyszła córeczka 500. mamy, która w tym roku...
Idź do oryginalnego materiału