Fuksiary wygrały po thrillerze

pultusk24.pl 1 tydzień temu
Fantastyczny mecz rozegrały dziewczyny z FUKS Pułtusk z LFA Szczecin. Padło aż siedem bramek. Najpierw gola zdobyły Pułtuszczanki i wydawało się, iż mogą spokojnie wygrać z dobrą drużyną ze Szczecina. gwałtownie jednak zostały sprowadzone na ziemię i jeszcze przed końcem pierwszej połowy było 1-2. Po przerwie mecz stał się jeszcze ciekawszy. Fuksiarom udało się wyrównać a na trzy minuty przed końcem meczu wyjść na prowadzenie 3-2. Kiedy wydawało się, iż takim wynikiem zakończy się spotkanie, w doliczonym czasie gry, szczecinianki miały rzut rożny po którym padł gol… samobójczy.

Ale to nie koniec emocji. Sześćdziesiąt sekund jakie zostały do końca meczu wystarczyło, aby Fuksiary zdobyły zwycięską bramkę.