Głównym wejściem

rc.fm 2 godzin temu

Zakończył się remont wejścia głównego szpitala w Kaliszu przy ul. Poznańskiej. Od piątku do budynku można wchodzić już głównym wejściem, a nie tak jak do tej pory przez SOR.

A co się do tej pory zmieniło? Przede wszystkim powstały nowe, antypoślizgowe schody. Uruchomiona została także nowoczesna winda dla osób z niepełnosprawnościami, ale też pacjentów, którzy mają problemy z poruszaniem się.

To tylko część inwestycji w szpitalu, które ruszyły w październiku minionego roku. We wnętrzu 'okrąglaka' trwa remont holu głównego. Pierwotnie prace miały potrwać do końca kwietnia 2026 roku. Po remoncie pacjenci i odwiedzający szpital zobaczą nowoczesną "konsolę" zamiast portierni, a przestrzeń zostanie zmieniona tak, aby skrócić kolejki i usprawnić obsługę pacjentów. Unowocześniana jest również szatnia.

Autor:

Personalia

e-mail [email protected]

Nazwisko:

Mateusz Kurzaj

NEWS nr 2:

N
Idź do oryginalnego materiału