Przez Polskę przetacza się fala rzadko spotykanych upałów. Dla osób pracujących na zewnątrz lub w pomieszczeniach, w których nie ma klimatyzacji, to szczególne wyzwanie. Wysokie temperatury nakładają na pracodawcę, ale i pracownika pewne obostrzenia oraz obowiązki. O tym Wojciech Brakowiecki porozmawia z Wojciechem Dziedzicem z Państwowej Inspekcji Pracy.
Zapraszamy o 8.15.
Fot. Państwowa Inspekcja Pracy. Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie Facebook

5 godzin temu












