Jagiellonia zagra w Narewce! Przed nami wielki piknik z podziękowaniem dla fanów i mecz z reprezentacją województwa.

4 dni temu
To będzie prawdziwe święto futbolu i podlaskiej tożsamości - Jagiellonia organizuje piknik dla fanów i sympatyków. Tym razem odbędzie się w Narewce. W gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej na konferencji prasowej ogłoszony został oficjalny skład reprezentacji województwa podlaskiego, która zmierzy się w towarzyskim starciu z Jagiellonią Białystok. Wydarzenie, zaplanowane jako zwieńczenie sezonu 2025/26 i przyciągnie do Narewki kibiców z całego regionu. Impreza odbędzie się 27 czerwca 2026. Wielki świat piłki nożnej w mniejszej ojczyźnie

Mecz, który zostanie rozegrany w sobotę, 27 czerwca o godzinie 17:00, to nie lada gratka dla lokalnej społeczności. Jak podkreślił Marszałek Łukasz Prokorym, partnerstwo Jagiellonii z regionem to sprawdzona marka, a klub doskonale dostrzega potrzebę wychodzenia do kibiców z mniejszych miejscowości.

– To świetna okazja, aby mieszkańcy naszych małych ojczyzn mogli zobaczyć wielki piłkarski świat, trenera Adriana Siemieńca i najlepszych zawodników. To także doskonały moment na promocję tego, co u nas najpiękniejsze: lokalnych smaków, zapachów i potraw – mówił marszałek, ciesząc się, iż sportowe emocje połączą się z promocją tradycyjnych podlaskich wyrobów.

Ukłon w stronę kibiców z powiatu hajnowskiego

Dla Jagiellonii Białystok wyjazd do Narewki to celowy i przemyślany krok w budowaniu relacji z regionem. Wiceprezes Andrzej Wilczyk zaznaczył, iż klub
Idź do oryginalnego materiału