Mecz, który zostanie rozegrany w sobotę, 27 czerwca o godzinie 17:00, to nie lada gratka dla lokalnej społeczności. Jak podkreślił Marszałek Łukasz Prokorym, partnerstwo Jagiellonii z regionem to sprawdzona marka, a klub doskonale dostrzega potrzebę wychodzenia do kibiców z mniejszych miejscowości.
– To świetna okazja, aby mieszkańcy naszych małych ojczyzn mogli zobaczyć wielki piłkarski świat, trenera Adriana Siemieńca i najlepszych zawodników. To także doskonały moment na promocję tego, co u nas najpiękniejsze: lokalnych smaków, zapachów i potraw – mówił marszałek, ciesząc się, iż sportowe emocje połączą się z promocją tradycyjnych podlaskich wyrobów.
Ukłon w stronę kibiców z powiatu hajnowskiego
Dla Jagiellonii Białystok wyjazd do Narewki to celowy i przemyślany krok w budowaniu relacji z regionem. Wiceprezes Andrzej Wilczyk zaznaczył, iż klub

4 dni temu














