Jakub Łabojko to kolejny gracz, którego w nowym sezonie zabraknie w barwach Motoru Lublin. Klub poinformował, iż wygasający z końcem czerwca kontrakt 28-letniego pomocnika nie zostanie przedłużony.
Łabojko do zespołu „Żółto-biało-niebieskich” dołączył w styczniu 2025 roku. W ekstraklasie dla lubelskiej drużyny zagrał w 44 meczach, w których zdobył jednego gola.
Łabojko jest dziesiątym piłkarzem, który opuszcza Lublin w bieżącym okienku transferowym. Wcześniej z różnych względów z Motorem rozstali się: Michał Król, Ivan Brkić, Filip Wójcik, Arkadiusz Najemski, Renat Dadashov, Mathieu Scalet, Bartosz Wolski i Kacper Karasek. W ich miejsce na razie nie pojawił się nikt.
Co więcej, klub milczy w sprawie doniesień na temat zmiany na stanowisku trenera drużyny. Według medialnych spekulacji miejsce Mateusza Stolarskiego ma zająć Mariusz Misiura, który wczoraj odszedł z Wisły Płock.
Jutro miały rozpocząć się przygotowania Motoru do nowego sezonu piłkarskiej ekstraklasy. Według naszych informacji zostały one przełożone na piątek.
JK
Fot. Motor Lublin

1 tydzień temu












![Liga Narodów: Turcja pokonuje Chiny 3:0 w piątym meczu turnieju [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYSR6LBQRN029-C461.jpg)



