To kolejna inwestycja ogłoszona w ostatnim tygodniu, która staje się faktem. Tym razem nie tajwański, ale japoński koncern stawia na Wrocław i rozszerza swoją obecność w stolicy Dolnego Śląska. Toyota oficjalnie uruchomi tutaj Digital Hub - centrum technologiczne, w którym będą powstawać rozwiązania cyfrowe dla samochodów marek Toyota i Lexus.