11-latek wjechał wprost pod autobus. Policja pokazała wstrząsające nagranie

2 godzin temu
Zdjęcie: Osoba na hulajnodze elektrycznej zbliża się do przejścia dla pieszych, po którym jedzie samochód osobowy.


W Gliwicach 11-letni chłopiec wjechał hulajnogą na przejście dla pieszych wprost pod autobus komunikacji miejskiej. Chłopiec może mówić o olbrzymim szcześciu - skończyło się na powierzchownych otarciach, ale policja nie ukrywa, iż zdarzenie mogło mieć tragiczne skutki.
Idź do oryginalnego materiału