"Jesteś legendą". Zawodnik Orli zawiesza buty na kołku [FILM]

1 tydzień temu

Zagrał po raz ostatni w meczu ligowym

Marcin Kostka zagrał 15 minut w ostatnim spotkaniu z KSGB Manieczki. Pełnił rolę kapitana. Koledzy z drużyny, ekipa gości, a także sędziowie utworzyli szpaler. Zawodnikowi podziękował także za grę prezes Orli Piotr Sobański.

- Jesteś legendą - skandowali po spotkaniu kibice, działacze i piłkarze Orli

Z zawodnikiem rozmawialiśmy w trakcie fety z okazji awansu do V ligi.

  • Jakie uczucia mu towarzyszyły w trakcie ostatniego spotkania?

  • Które miejsce zajmie zespół w V lidze?

  • Co uważa za największe sukcesy?

Odpowiedzi na te pytania w materiale filmowym.

Idź do oryginalnego materiału