Zagrał po raz ostatni w meczu ligowym
Marcin Kostka zagrał 15 minut w ostatnim spotkaniu z KSGB Manieczki. Pełnił rolę kapitana. Koledzy z drużyny, ekipa gości, a także sędziowie utworzyli szpaler. Zawodnikowi podziękował także za grę prezes Orli Piotr Sobański.
- Jesteś legendą - skandowali po spotkaniu kibice, działacze i piłkarze Orli
Z zawodnikiem rozmawialiśmy w trakcie fety z okazji awansu do V ligi.
- Jakie uczucia mu towarzyszyły w trakcie ostatniego spotkania?
- Które miejsce zajmie zespół w V lidze?
- Co uważa za największe sukcesy?
Odpowiedzi na te pytania w materiale filmowym.

1 tydzień temu











![Bezczelnie ograł Mbappe. Chwilę później pożałował [WIDEO]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c2d5e707b59_82468238.jpg)




