Jubileuszowy koncert zespołu Kaprys w Wilkasach. Świętowali 5-lecie działalności

2 godzin temu

19 czerwca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach odbył się jubileuszowy koncert zespołu Kaprys. Wydarzenie było okazją do wspólnego świętowania 5-lecia działalności grupy, która od kilku lat towarzyszy wielu wydarzeniom organizowanym na terenie Gminy Giżycko.

Zespół Kaprys tworzą: Barbara Baniewska, Artur Pilichiewicz, Beata Mycak, Joanna Gołaszewska oraz Elżbieta Bielak. Podczas jubileuszowego koncertu publiczność mogła usłyszeć znane przeboje w wykonaniu zespołu oraz zaproszonych gości, którzy często występują wspólnie z grupą podczas lokalnych wydarzeń, festynów i dożynek.

Wśród zaproszonych gości był również Wójt Gminy Giżycko Marek Jasudowicz, którego publiczność mogła poznać także w muzycznej odsłonie.

Jubileuszowy wieczór upłynął w atmosferze wspólnego śpiewania, wspomnień i dobrej muzycznej energii. Dla zespołu Kaprys był to istotny moment podsumowania dotychczasowej działalności, ale także okazja do spotkania z publicznością, która od lat chętnie uczestniczy w wydarzeniach z udziałem grupy.

Zespołowi Kaprys życzymy wielu sukcesów, kolejnych lat działalności oraz dalszego rozwoju artystycznego.

(PTS)

Idź do oryginalnego materiału