Klasa A grupa I. Łęg Stany nie dał żadnych szans Juniorowi. Szalona końcówka w Żabnie

2 dni temu

Czwarte zwycięstwo odnieśli piłkarze Łęgu Stany i umocnili się na pierwszej pozycji. Trzy punkty dopisał po ostatniej kolejce wicelider, San Wrzawy, natomiast trzeciej drużynie ligowej tabeli, LZS Żabno dwa „oczka” zabrał w ostatnich sekundach meczu Kolejarz Knapy.

W 16. minucie tego spotkania drużyna z Żabna objęła prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Daniel Kaczor. Goście wyrównali chwilę po przerwie, bramkę zdobył Mariusz Lewicki. Przez następne trzy kwadranse gry, mimo kilku dobrych okazji strzeleckich, żadnej z drużyn nie udało się skierować piłki do bramki rywali. I kiedy wszyscy czekali już na gwizdek kończący mecz – a dobiegała końca druga minuta doliczonego czasu gry – arbiter podyktował rzut karny dla Żabna. Z 11 metrów nie pomylił się niezawodny w takich sytuacjach Jacek Partyka i w tym momencie komplet punktów zostawał w domu. Tak się jednak nie stało, bo Kolejarz przeprowadził w ostatnich sekundach gry akcje, po której wyrównującą bramkę zdobył Dariusz Polek.

*** Klasa A grupa II. Spotkanie super snajperów w Podwolinie. Zwycięski Retman w Sójkowej

*** Klasa okręgowa. Niespodzianka z Kłyżowie. Rezerwa Stali przegrała z Sanem i oddała fotel lidera

Wyniki 8. kolejki:
KP Zarzecze – Bukowa Jastkowice 4:1 (1:0), Komsa (15), Dereń (59 – sam.), D.Kobylarz (74, 79) – Kaczmarczyk (47), Junior Zakrzów – Łęg Stany 0:6 (0:5), Sałek (1-sam.), Ryś (4), Baran (19), Serafin (45, 84), Kruk (43), LZS Żabno – Kolejarz Knapy 2:2 (1:0), Kaczor (16), Partyka (90+4 – karny) – Lewicki (46), D.Polek (90+5), San Wrzawy – Strzelec Dąbrowica 4:2 (2:0), Skrzypek (11, 52), Rutkowski (21, 67) – Kopeć (59 – karny), Wilk (90), LZS Jadachy – Płomień Trześń 5:0 (2:0), M.Wolan (42), T.Wolan (45 – karny), 71, 80, 82), D.Banik (43), Wisan Skopanie – LZS Wola Rzeczycka 4:0 (2:0), Furdyna (23, 28 – karny), Woźniak (60), I.Hynowski (90), Czarni Lipa – Unia Skowierzyn – mecz przełożony na 9 listopada (13).

Najlepsi strzelcy: 10 Broda (San), 6 – Tarka (Bukowa), Serafin (Łęg).

9. kolejka, 5 października: Wola Rz. – Żabno (15), Płomień – Zarzecze (15), 6 października: Unia – Wisan (15), Bukowa – Czarni (15), Łęg – Jadachy (15), Strzelec – Junior (15), Kolejarz – – San (15).